Interne competitie 2019 -2020

 

Uitslagen van de jeugdcompetitie, vrijdag 20 december 2019

Groep 1, 3e stap en hoger.

1e Ronde: 2e Ronde

Giel – João 0-1 Thomas – Lucas 1-0

Lucas – Loris 1-0 Sam – Loris 0-1

Thomas – Jonne 0,5 – 0,5 Jonne – João 0-1

Sam bye 1pt Giel bye 1pt

 

Stand na vier speeldagen:

  1. Giel 8p 2. João 6p 3. Jonne 4,5p 4. Thomas 3,5p 5. Ex aequo Jason en Loris 3p

7. Sam 2p 8. Lucas 1p

 

Groep twee kwam niet in actie vanwege afmeldingen vanwege de kerstvakantie.

 Stand: no. 1 ex aequo, Kian, Ravi en Joep, allen 4 p; no. 4 Bart 2p; no. 5 Jannick 1p.

 

 

 

Uitslagen van de jeugdcompetitie, vrijdag 29 november 2019

Groep 1, 3e stappers en hoger.

6e ronde en  7e ronde:

Thomas – Giel 0-1      Giel – Lucas 1-0

Lucas – Jonne 0-1      Sam – Thomas 0-1

Sam bye                    Jonne bye

Stand: no.1 Giel 7p; ex aequo no.2 João en Jonne 4p; no.4 Jason 3p; ex aequo no.5 Thomas en Loris 2p; no.7 Sam 1p; no.8 Lucas 0p.

 

Groep 2, 1e en 2e stappers.

6e rond en  7e ronde:

Bart – Ravi 1-0           Jannick – Ravi 0-1

Joep – Kian 1-0          Joep – Bart 1-0

Jannick bye                Kian bye

Stand: no. 1 ex aequo, Kian, Ravi en Joep, allen 4 p; no. 4 Bart 2p; no. 5 Jannick 1p.

 

 

Uitslagen en stand van de Jeugdcompetitie, vrijdag 25 okt. 2019

 Groep 1, 3e stappers en hoger.

1e Ronde:                      2e ronde:

Loris – Lucas 1-0            Jonne - Giel 0-1

Jonne – João 0-1            Thomas – Sam 1-0

Raphaël – Thomas 1-0    João – Lucas 1-0

Sam – Giel 0-1               Raphaël – Loris 1-0

 Groep 2 , 1e en 2e stappers.

1e Ronde:                      2e Ronde:

Kian – Ravi 0-1               Bart – Laszlo 0-1

Bart – Joep 0-1               Ravi – Joep 0-1

Laszlo bye                      Kian bye

 

Stand na twee competitiedagen:

Groep 1 :

1. Giel 5p 2. João 4p 3. Ex aequo Jason en Raphaël 3p 5. Ex aequo Loris en Jonne 2p 7. Thomas 1p 8 Ex aequo Lucas en Sam 0 p.

Groep 2:

1: Ex aequo Ravi, Kian en Laszlo 3p 4. Joep 2p 5. Bart 1p.

 

 

 

 

De tussenstand na 1 competitieavond:

Stap 1 en 2:  Ravi en Kian 2 punten, Lazlo em Bart 1 punt.

Stap 3 en hoger: Giel en Jason 3 punten, Jonne en Joao 2 punten, Rafael en Loris 1 punt, Thomas en Sam 0 punten

 

Partijen Stap 1 & 2

1e partij

Ravi - Kian 1 - 0

Laszlo - Bart 1 - 0

 2e partij

Kian - Bart 1 - 0

Ravi - Lazlo 1 - 0

 3e partij

 

 

Lazlo - Kian 0 - 1

Bart - Ravi 1 - 0

——————-

Partijen Stap 3 tm 5

1e partij

Rafael - Jason 0 - 1

Jonne - Sam 1 - 0

Giel - Thomas 1 - 0

Loris - Joao 0 - 1

 2e partij

Jason - Jonne 1 - 0

Rafael - Sam 1 - 0

Giel - Joao 1 - 0

Thomas - Loris 0 - 1

 3e partij

Jason - Sam 1 - 0

Jonne - Rafael 1 - 0

Loris - Giel 0 - 1

Joao - Thomas 1 - 0

 

 

INTERNE JEUGDCOMPETITIE 2018-2019

De eindstand in groep 1:

Giel 18,5 punten, João 16,5 punten, Tijs 8,5 punten, Jos 8 punten, Jonne 6,5 punten,

Sam  en Thomas 4 punten, Jason en Kuokuo 3 punten.

 

 De eindstand in groep 2:

 Lucas 10 punten,  Loris 9 punten, Joep 7,5 punten,  Eline 7 punten, Kian 6,5 punten,

 Leonhard 6 punten, Leo 5 punten, Bart 4,5 punten, Benjamin 3 punten, Jannick 1,5 punt en tot

slot Raphael en Laszlo.

 

 

Interne jeugdcompetitie 2017/2018

Rangschikking na Ronde 20 - 22-6-2018 - Stap 3 en hoger.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Joao Eumelen          18  13   0   5   15,0 -2 -4   981  1008   950
  2 Giel Smael            19  13   0   6   14,0  3  1   983   947  1000
  3 Tijs Bruinen          19  12   1   6   13,5  3  5   906   953   850
  4 Jos Smael             18  10   2   6   13,0 -2 -1   891   867   900
  5 Thomas Sirre          19  11   1   7   12,5 -1 -1   857   908   800
  6 Jonne Huiveneers      19   7   0  12    8,0 -3  1   718   691   750
  7 Peter Derhaag         15   3   1  11    4,5  1  1   585   567   600
  8 Floyd Kersemakers      8   3   0   5    4,0  2 -1   697   699   700
  9 Sam Schlössel         19   3   0  16    4,0 -1 -1   583   493   650
 
Rangschikking na Ronde 20 - 22-6-2018 - Stap 1 en 2.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Lucas Eusen           12  11   1   0   14,5 -2 -1   559  1045   425
  2 Jairo Eumelen         19  11   1   7   11,5  1 -1   562   516   600
  3 Eline Arts            15   6   3   6    8,5  5  4   524   483   550
  4 Loris Berenthuizen    13   5   1   7    6,5 -1 -2   383   456   350
  5 Leonhard Mücher        9   3   2   4    5,0 -3 -4   435   392   450
  6 Kian Rademakers       15   2   2  11    5,0 -1 -1   345   246   400
  7 Yannick Cornelissen    3   0   0   3    1,0  1  1   467     1   500

 

 Einduitslag Interne jeugdcompetitie 2016-2017

1 Giel Smael 24 punten .
2 Joao Eummelen 21,5 punten.
3 Dave Kengen 20,5 punten
4 Jos Smael 18,5 punten.
4 Tijs Bruinen 18,5 punten.
6 Thomas Sirre 16,5 punten.
7 Jonne Huiveneers 13 punten .
8 Floyd Kersemakers 10,5 punten .
9 Jairo Eummelen 9 punten.
10 Sam Schlösser 7 punten.
11 Leo Meijer 6,5 punten.
12 Leonard Mücher 4,5 punten.
13 Yannick Cornelissen 4 punten.
13 Eline Arts 4 punten.
15 Lucas Eussen 2 punten.
16 Peter Derhaag 2 punten .
17 Kian Rademakers 1,5 punten.
18 Loris Berenthuizen 1punt .

 

 


 

Jeugd 2015-2016

Einduitslag interne jeugdcompetitie 2015-2016

    pt
1 Giel 21,5
2 Dave 19,5
3 Joao 19
4 Jos 15,5
5 Tijs 14
6 Stan 13,5
7 Thomas 12
8 Swen 9
9 Floyd 8
10 Sam en Jonne 6,5
12 Jairo 3,5

 

 

Uitslagen van de jeugdcompetitie, vrijdag 29 november 2019

Groep 1, 3e stappers en hoger.

6e ronde en 7e ronde:

Thomas – Giel 0-1

Giel – Lucas 1-0

Lucas – Jonne 0-1

Sam – Thomas 0-1

Sam bye

Jonne bye

Stand: no.1 Giel 7p; ex aequo no.2 João en Jonne 4p; no.4 Jason 3p; ex aequo no.5 Thomas en Loris 2p; no.7 Sam 1p; no.8 Lucas 0p.

 

Groep 2, 1e en 2e stappers.

6e en 7e ronde

Bart – Ravi 1-0

Jannick – Ravi 0-1

Joep – Kian 1-0

Joep – Bart 1-0

Jannick bye

Kian bye

Stand: no. 1 ex aequo, Kian, Ravi en Joep, allen 4 p; no. 4 Bart 2p; no. 5 Jannick 1p.



Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2020