Interne jeugdcompetitie 2017/2018

Rangschikking na Ronde 18 - 18-5-2018 - Groep1
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Giel Smael            17  12   0   5   13,0  3  2   990   958  1000
  2 Joao Eumelen          16  11   0   5   13,0  0 -2   961   965   950
  3 Thomas Sirre          17  11   1   5   12,5 -1 -3   871   952   800
  4 Jos Smael             16   9   2   5   12,0 -2  1   896   879   900
  5 Tijs Bruinen          17  10   1   6   11,5  1  3   890   930   850
  6 Jonne Huiveneers      17   6   0  11    7,0 -3 -1   718   682   750
  7 Floyd Kersemakers      8   3   0   5    4,0  2 -1   697   699   700
  8 Sam Schlössel         17   3   0  14    4,0 -1  1   601   529   650
  9 Peter Derhaag         13   2   1  10    3,5  1 -1   576   516   600

Rangschikking na Ronde 19 - 18-5-2018 - Groep 2.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Lucas Eusen           12  11   1   0   13,5 -2 -1   559  1045   425
  2 Jairo Eumelen         18  10   1   7   10,5  2  1   554   495   600
  3 Eline Arts            14   6   3   5    8,5  4  3   532   500   550
  4 Loris Berenthuizen    13   5   1   7    6,5 -1 -2   383   456   350
  5 Leonhard Mücher        9   3   2   4    5,0 -3 -4   435   392   450
  6 Kian Rademakers       15   2   2  11    5,0 -1 -1   345   246   400
  7 Yannick Cornelissen    3   0   0   3    1,0  1  1   467     1   500






Jeugdcompetitie - Merode - Groep 1 Rangschikking na Ronde 16 - 20-4-2018 - Stap 3 en hoger. Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Joao Eumelen 14 10 0 4 12,0 2 1 962 973 950 2 Tijs Bruinen 15 10 1 4 11,5 -1 1 908 991 850 3 Thomas Sirre 15 10 1 4 11,5 1 -1 864 957 800 4 Giel Smael 15 10 0 5 11,0 1 -3 976 917 1000 5 Jos Smael 14 7 2 5 10,0 -2 -1 887 857 900 6 Jonne Huiveneers 15 6 0 9 7,0 -3 1 737 723 750 7 Floyd Kersemakers 8 3 0 5 3,0 2 -1 697 699 700 8 Sam Schlössel 15 2 0 13 3,0 -1 3 600 488 650 9 Peter Derhaag 11 1 1 9 2,5 1 1 568 418 600 Rangschikking na Ronde 17 - 20-4-2018 - Stap 1 en 2. Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Lucas Eusen 12 11 1 0 13,5 -2 -1 559 1045 425 2 Jairo Eumelen 16 9 1 6 9,5 2 -1 561 500 600 3 Eline Arts 12 5 3 4 7,5 2 1 535 500 550 4 Kian Rademakers 13 2 2 9 5,0 -1 1 362 283 400 5 Loris Berenthuizen 11 3 1 7 4,5 1 1 356 379 350 6 Leonhard Mücher 8 2 2 4 3,0 -2 -3 423 333 450 7 Yannick Cornelissen 2 0 0 2 0,0 0 -1 479 1 500









Rangschikking na Ronde 12 - 2-3-2018 - stap 3 en hoger. Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Tijs Bruinen 11 8 1 2 9,5 1 1 914 1072 850 2 Thomas Sirre 11 7 1 3 8,5 1 1 852 973 800 3 Giel Smael 11 7 0 4 8,0 3 -1 977 906 1000 4 Joao Eumelen 11 7 0 4 8,0 1 -1 940 906 950 5 Jos Smael 11 5 2 4 7,0 -3 -1 884 836 900 6 Jonne Huiveneers 11 5 0 6 6,0 -3 1 745 740 750 7 Floyd Kersemakers 8 3 0 5 3,0 2 -1 697 699 700 8 Sam Schlössel 11 2 0 9 3,0 -3 -1 619 534 650 9 Peter Derhaag 9 1 1 7 2,5 1 2 572 418 600 10 Christian Keil 2 0 1 1 0,5 0 1 484 484 0
Rangschikking na Ronde 12 - 2-3-2018 - stap 1/2.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Lucas Eusen            9   8   1   0    9,5 -1 -1   527  1009   425
  2 Jairo Eumelen         12   8   0   4    8,0  2 -1   585   543   600
  3 Eline Arts             8   4   1   3    5,5  0  2   539   494   550
  4 Leonhard Mücher        8   2   2   4    3,0 -2 -3   423   333   450
  5 Loris Berenthuizen     7   2   0   5    3,0  3  1   351   362   350
  6 Kian Rademakers       10   0   2   8    2,0 -2  1   350   131   400
  7 Yannick Cornelissen    0   0   0   0    0,0  0  0   500         500


 

Rangschikking na Ronde 10 - 2-2-2018 - Layout 1.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Tijs Bruinen          10   7   1   2    7,5  0 -2   900  1036   850
  2 Thomas Sirre           9   6   1   2    7,5  1  2   843   977   800
  3 Giel Smael             9   6   0   3    7,0  3  4   987   926  1000
  4 Joao Eumelen           9   6   0   3    7,0  1  2   949   937   950
  5 Jos Smael             10   4   2   4    5,0 -2  1   880   820   900
  6 Jonne Huiveneers       9   4   0   5    5,0 -3 -3   742   724   750
  7 Floyd Kersemakers      8   3   0   5    3,0  2 -1   697   699   700
  8 Sam Schlössel         9   2   0   7    3,0 -3 -2   630   571   650
  9 Peter Derhaag          9   1   1   7    2,5  1  2   572   418   600
 10 Christian Keil         2   0   1   1    0,5  0  1   484   484     0



Rangschikking na Ronde 10 - 2-2-2018 - Layout 1.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Lucas Eusen            7   7   0   0    8,0 -1  1   513  1321   425
  2 Jairo Eumelen         10   6   0   4    6,0  2 -1   576   503   600
  3 Eline Arts             6   3   1   2    4,5 -2 -1   546   521   550
  4 Leonhard Mücher       6   2   1   3    2,5  0 -1   437   375   450
  5 Kian Rademakers        8   0   2   6    2,0 -2  1   361   159   400
  6 Loris Berenthuizen     5   1   0   4    2,0  3  1   342   279   350
  7 Yannick Cornelissen    0   0   0   0    0,0  0  0   500         500


 

 

Rangschikking na Ronde 8 - 22-12-2017 - stap 3 en hoger

 

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg

 

1 Joao Eumelen 7 5 0 2 6,0 -1 -3 959 995 950

 

2 Tijs Bruinen 8 5 1 2 5,5 2 1 876 962 850

 

3 Thomas Sirre 8 5 1 2 5,5 0 1 836 962 800

 

4 Giel Smael 8 5 0 3 5,0 2 3 980 882 1000

 

5 Jos Smael 8 4 2 2 5,0 -2 -1 899 882 900

 

6 Jonne Huiveneers 7 2 0 5 3,0 -1 -1 730 604 750

 

7 Sam Schlössel 7 2 0 5 3,0 -1 1 642 619 650

 

8 Peter Derhaag 7 1 1 5 2,5 -1 -1 584 479 600

 

9 Floyd Kersemakers 6 2 0 4 2,0 2 2 696 688 700

 

10 Christian Keil 2 0 1 1 0,5 0 1 484 484 0

 



 

Jeugdcompetitie - Merode - stap 1 en 2

 

Rangschikking na Ronde 8 - 22-12-2017 - Layout 1.

 

Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg

 

1 Lucas Eusen 5 5 0 0 6,0 -1 -1 488 1320 425

 

2 Jairo Eumelen 8 5 0 3 5,0 2 -1 587 532 600

 

3 Eline Arts 4 1 1 2 2,5 -2 -3 535 418 550

 

4 Kian Rademakers 6 0 2 4 2,0 -2 1 375 216 400

 

5 Loris Berenthuizen 3 1 0 2 2,0 3 3 350 363 350

 

6 Leonhard Mücher 4 1 1 2 1,5 0 -1 439 355 450

 

7 Yannick Cornelissen 0 0 0 0 0,0 0 0 500 500

 

 








Rangschikking na Ronde 6 - 24-11-2017 - groep 1 gevorderden.
Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Thomas Sirre 6 5 0 1 5,0 0 1 844 1105 800 2 Tijs Bruinen 6 4 1 1 4,5 2 2 879 1033 850 3 Giel Smael 6 4 0 2 4,0 0 1 987 895 1000 4 Joao Eumelen 5 3 0 2 4,0 1 -1 940 870 950 5 Jos Smael 6 3 1 2 3,5 -2 -2 898 875 900 6 Sam Schlössel 5 2 0 3 3,0 -1 -1 657 720 650 7 Jonne Huiveneers 5 1 0 4 2,0 -1 -1 723 75 750 8 Floyd Kersemakers 6 2 0 4 2,0 2 2 696 688 700 9 Peter Derhaag 5 0 1 4 1,5 -1 -2 576 1 600 10 Christian Keil 2 0 1 1 0,5 0 1 484 484 0
Rangschikking na Ronde 6 - 24-11-2017 - groep 2 beginners.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Jairo Eumelen          6   4   0   2    4,0  2  4   597   575   600
  2 Lucas Eusen            4   4   0   0    4,0  0  1   473  1300   425
  3 Eline Arts             4   1   1   2    2,5 -2 -3   535   418   550
  4 Loris Berenthuizen     3   1   0   2    2,0  3  3   350   363   350
  5 Leonard Mücher         4   1   1   2    1,5  0 -1   439   355   450
  6 Kian Rademakers        5   0   2   3    1,0 -3 -3   380   234   400
  7 Yannick Cornelissen    0   0   0   0    0,0  0  0   500         500
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Rangschikking na Ronde 4 - 27-10-2017 - 
Groep 1
Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Tijs Bruinen 4 3 1 0 3,5 0 -2 883 1213 850 2 Joao Eumelen 3 2 0 1 3,0 1 1 948 920 950 3 Thomas Sirre 4 3 0 1 3,0 0 -1 827 1053 800 4 Jos Smael 4 2 1 1 2,5 0 2 894 826 900 5 Giel Smael 4 2 0 2 2,0 0 -1 977 762 1000 6 Floyd Kersemakers 4 2 0 2 2,0 0 -2 702 725 700 7 Sam Schlössel 3 1 0 2 2,0 -1 1 654 730 650 8 Jonne Huiveneers 3 0 0 3 1,0 -1 1 730 83 750 9 Peter Derhaag 3 0 0 3 1,0 1 1 585 1 600
Rangschikking na Ronde 4 - 27-10-2017 - 
Groep2 Pos Naam Prt W R V Score S R Rtg TPR BRtg 1 Lucas Eusen 4 4 0 0 4,0 0 1 473 1300 425 2 Jairo Eumelen 4 3 0 1 3,0 0 2 603 622 600 3 Leonard Mücher 2 1 0 1 1,0 0 1 446 388 450 4 Eline Arts 3 0 1 2 0,5 -1 -2 524 195 550 5 Kian Rademakers 3 0 1 2 0,5 -1 -1 390 245 400 6 Yannick Cornelissen 0 0 0 0 0,0 0 0 500 500 7 Loris Berenthuizen 2 0 0 2 0,0 2 2 339 1 350 ______________________________________________________________________________________________________

Groep 1

Rangschikking na Ronde 2 - 29-9-2017 - Layout 1.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Joao Eumelen           1   1   0   0    2,0  1  1   955  1550   950
  2 Thomas Sirre           2   2   0   0    2,0  0  1   820  1600   800
  3 Jos Smael              2   1   1   0    1,5 -2 -2   903   966   900
  4 Tijs Bruinen           2   1   1   0    1,5  2  2   856   966   850
  5 Giel Smael             2   1   0   1    1,0  0 -1   989   775  1000
  6 Sam Schlossel         2   1   0   1    1,0 -2 -2   657   775   650
  7 Peter Derhaag          1   0   0   1    1,0  1  1   595     1   600
  8 Jonne Huiveneers       2   0   0   2    0,0 -2 -2   741   175   750
  9 Floyd Kersemakers      2   0   0   2    0,0  2  2   684     1   700


Groep 2
Rangschikking na Ronde 1 - 29-9-2017 - Layout 1.
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  S  R   Rtg   TPR  BRtg
  1 Leonard Muncher        1   1   0   0    1,0 -1 -1   457  1150   450
  2 Lucas Eusen            1   1   0   0    1,0  1  1   440  1400   425
  3 Eline Arts             1   0   1   0    0,5  1  1   546   400   550
  4 Kian Rademakers        1   0   1   0    0,5 -1 -1   404   550   400
  5 Jairo Eumelen          1   0   0   1    0,0 -1 -1   585     1   600
  6 Yannick Cornelissen    0   0   0   0    0,0  0  0   500         500
  7 Loris Berenthuizen     1   0   0   1    0,0  1  1   343     1   350


 

 

Jeugd 2016-2017

 Einduitslag Interne jeugdcompetitie 2016-2017

1 Giel Smael 24 punten .
2 Joao Eummelen 21,5 punten.
3 Dave Kengen 20,5 punten
4 Jos Smael 18,5 punten.
4 Tijs Bruinen 18,5 punten.
6 Thomas Sirre 16,5 punten.
7 Jonne Huiveneers 13 punten .
8 Floyd Kersemakers 10,5 punten .
9 Jairo Eummelen 9 punten.
10 Sam Schlösser 7 punten.
11 Leo Meijer 6,5 punten.
12 Leonard Mücher 4,5 punten.
13 Yannick Cornelissen 4 punten.
13 Eline Arts 4 punten.
15 Lucas Eussen 2 punten.
16 Peter Derhaag 2 punten .
17 Kian Rademakers 1,5 punten.
18 Loris Berenthuizen 1punt .

 

 


 

Jeugd 2015-2016

Einduitslag interne jeugdcompetitie 2015-2016

    pt
1 Giel 21,5
2 Dave 19,5
3 Joao 19
4 Jos 15,5
5 Tijs 14
6 Stan 13,5
7 Thomas 12
8 Swen 9
9 Floyd 8
10 Sam en Jonne 6,5
12 Jairo 3,5

 

 



Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2018