Dit is de doorlopende kalender voor DJC activiteiten en aanverwante evenementen

Overige Kalenders: KNSB, LiSB, Belgie, Belgisch Limburg, Franstalig Belgie, Noord Brabant, Duitsland, NordRhein Westfale

    Oktober 2018  
vr 5 1e ronde Snelschaken  DJC
za 6 2e ronde KNSB KNSB
zo 7 9e Herfsttoernooi (jeugd GP) Tegelen
zo 7 2e ronde NIC: CREB Brussels - Eisden Belgie
do 11 1e treffen De Juiste -Z- - DJC in Noorbeek De Juiste -Z- / DJC
vr 12 Spellenavond junioren + senioren (ivm Wereldschaakdag 13/10) DJC
zo 12 2e ronde LiC Belgie
zo 14 1e ronde LiSB LiSB
vr 19 2e ronde Topcompetitie  DJC
zo 21 Euregiocup (jeugd) Eupen
wo 24 Schoolschaak regio Maastricht Geleen LiSB
do 25 Les Senioren  DJC
vr 26 4e ronde Intern KO-Beker 1/16 finale (1) DJC
zo 28 3e ronde NIC: Eisden - Geel Belgie
zo 28 11e SAMSAM (Grand Prix jeugd)  DJC-Voerendaal
ma 29 1e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
       
    November 2018  
vr 2 2e ronde Rapid 30 min DJC
za 3 3e ronde KNSB KNSB
wo 7 Schoolschaak regio Weert   LiSB
ma 9 3e ronde LiC Belgie
vr 9 5e ronde Intern KO-Beker 1/16 finale (2) DJC
zo 11 2e ronde LiSB LiSB
wo 14 Schoolschaak regio Maasbracht LiSB
vr 16 3e ronde TopCompetitie  DJC
zo 18 4e ronde NIC: Westerlo - Eisden Belgie
ma 19 2e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
vr 23 2e ronde rapid 45 min  DJC
za 24 4e ronde KNSB KNSB
zo 25 Euregiocup (jeugd) sv Heerlen
wo 28 Schoolschaak regio Heerlen Valkenburg LiSB
do 29 Les Senioren  DJC
vr 30 6e ronde Intern KO-Beker 1/16 finale (3) DJC
       
    December 2018  
za 1 Open LK snelschaken DJC
zo 2 5e ronde NIC; Rokade Eupen - Eisden Belgie
vr 7 4e ronde LiC Belgie
vr 7 7e ronde Intern Loting KO-Beker 1/8 finale DJC
zo 9 3e ronde LiSB LiSB
ma 10 3e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
vr 14 3e ronde rapid  DJC
za 15 5e ronde KNSB KNSB
zo 16 Wim Berden Rapid toernooi  t Stokpaardje Maasbracht
vr 21 4e ronde Topcompetitie  DJC
vr 21 Silvestersnelschaak (21/12)  Eisden (B)
do 27 8e A74-toernooi Tegelen
vr 28 Geen Schaken  DJC
       
    Januari 2019  
vr 4 3e ronde rapid 45 min DJC
zo 6 Euregiocup (jeugd) sv Heerlen
zo 6 Nieuwjaarstoernooi t Pionneke
wo 9 Schoolschaak regio Weert   LiSB
vr 11 8e ronde Intern KO-Beker 1/8 finale (1) DJC
wo 11 5e ronde LiC Belgie
wo 16 Schoolschaak regio Mariahoop St Odilienberg Montfort LiSB
vr 18 9e ronde Intern KO-Beker 1/8 finale (2) DJC
za 19 Open Noord Limburgse snelschaak kampioenschappen  sv Horst
wo 23 Schoolschaak regio Maastricht Geleen LiSB
vr 25 10e ronde Intern KO-Beker 1/8 finale (3) DJC
do 25 6e ronde LiC Belgie
zo 27 Euregiocup (jeugd) sv Heerlen
do 31 Les Senioren  DJC
       
    Februari 2019  
vr 1 4e ronde rapid 45 min DJC
zo 3 6e ronde NIC: Eiden - Wavre Belgie
ma 4 4e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
wo 6 Schoolschaak regio Venlo-Tegelen LiSB
do 7 1e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 8 4e ronde Rapid 30 min + loting KO-beker 1/4 finale DJC
za 9 6e ronde KNSB KNSB
zo 10 7e ronde NIC: Leuven - Eisden Belgie
zo 10 12e SAMSAM (Grand Prix jeugd) Voerendaal - DJC
wo 13 Schoolschaak regio Maasbracht LiSB
do 14 2e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 15 Simultaan Burgerhoes Schaesberg
vr 15 5e ronde Topcompetitie  DJC
zo 17 4e ronde LiSB LiSB
ma-vr 18-22 1e ronde LiSB rapidcompetitie LiSB
wo 20 Schoolschaak regio Heerlen Valkenburg LiSB
do 21 3e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 22 11e ronde Intern KO-Beker 1/4 finale (1) DJC
za 23 LimianZ Rapidtoernooi (GP Senioren) Venlo
zo 24 8e ronde NIC: Eisden - Crec Charleroi Belgie
do 28 Les Senioren  DJC
do 28 4e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
       
    Maart 2019 (3-5 Carnaval)  
vr 1 LK Doorgeven  DJC
vr 1 7e ronde LiC Belgie
wo 6 Schoolschaak regio Venlo-Tegelen   LiSB
do 7 5e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 8 5e ronde rapid 45 min DJC
za 9 Vrijwillegers treffen LiSB (alleen voor genodigden) LiSB
ma 11 5e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
wo 13 Schoolschaak regio Mariahoop St Odilienberg Montfort LiSB
do 14 6e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 15 2e ronde Snelschaken  DJC
za 16 7e ronde KNSB KNSB
zo 17 9e ronde NIC: Wirtzfeld 2 - Eisden Belgie
zo 17 28e Theo van Spijktoernooi (GP Jeugd) Venlo
ma-vr 18-22 2e ronde LiSB rapidcompetitie LiSB
do 21 7e ronde Open Kampioenschap Midden Limburg t Stokpaardje Maasbracht
vr 22 8e ronde LiC Belgie
vr 22 12e ronde Intern KO-Beker 1/4 finale (2) DJC
za 23 Vrijwilegerstreffen datum gereserveerd LiSB
zo 24 5e ronde LiSB LiSB
do 28 Les Senioren  DJC
vr 29 6e ronde TopCompetitie  DJC
za 30 Bayer 2019  Leudal
zo 31 Burgemeester Cortenraad Toernooi (jeugd) Eijsden
zo 31 10e ronde NIC; Eisden - Namur Belgie
       
    April 2019 (21-22 Pasen)  
vr 5 13e ronde Intern KO-Beker 1/4 finale (3) DJC
zo 6 ALV LiSB LiSB
zo 7 11e ronde NIC: Europachess Brussel - Eisden Belgie
ma 8 6e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
di 9 1e ronde Kerkrade Open Kerkrade
vr 12 2e treffen DJC-De Juiste -Z- in Stein DJC / De Juiste -Z- 
za 13 8e ronde KNSB KNSB
zo 14 6e ronde LiSB LiSB
zo 14 Euregiocup (jeugd) sv Heerlen
ma-vr 15-19 3e ronde LiSB rapidcompetitie LiSB
di 16 2e ronde Kerkrade Open Kerkrade
vr-za 19-20 GESS 4-kampen GESS
vr 19 6e ronde rapid 45 min + loting KO-beker 1/2 finale DJC
di 23 3e ronde Kerkrade Open Kerkrade
do 25 Les Senioren  DJC
vr 26 14e ronde Intern KO-Beker 1/2 finale (1) DJC
di 30 4e ronde Kerkrade Open Kerkrade
       
    Mei 2019 (5 Bevrijdingsdag 12 Moederdag 30 Hemelvaart)  
zo 3 9e ronde LiC Belgie
vr 3 15e ronde Intern KO-Beker 1/2 finale (2) DJC
ma 6 7e ronde 6e Open Kampioenschap Blerick Blerick
di 7 5e ronde Kerkrade Open Kerkrade
vr 10 7e ronde rapid 45 min DJC
za 11 9e ronde KNSB KNSB
di 14 6e ronde Kerkrade Open Kerkrade
wo 15 Schoolschaak regio Weert   LiSB
vr 17 7e ronde Topcompetitie  DJC
zo 19 7e ronde LiSB LiSB
di 21 7e ronde Kerkrade Open Kerkrade
wo 22 Schoolschaak regio Mariahoop St Odilienberg Montfort LiSB
do 23 Les Senioren  DJC
vr 24 16e ronde Intern KO-Beker 1/2 finale (3) + loting finale DJC
zo 26 Euregiocup (jeugd) sv Heerlen
wo 29 finale LiSB rapid Voerendaal
wo 29 Schoolschaak regio Maastricht Geleen LiSB
vr 31 17e ronde Intern KO-Beker finale (1) DJC
       
    Juni 2019 (16 Vaderdag)  
za 1 21e Kroegloperstoernooi Noorbeek De Juiste -Z-
vr 7-10 Reserveren Limburg Open KNSB
vr 7 8e ronde rapid 45 min  DJC
wo 12 Schoolschaak regio Venlo-Tegelen LiSB
vr 14 18e ronde Intern KO-Beker finale (2) DJC
wo 19 Schoolschaak regio Maasbracht LiSB
vr 21 19e ronde Intern DJC
zo 23 36e Alex Vinken Toernooi Kerkrade
wo 26 Schoolschaak regio Heerlen Valkenburg LiSB
do 27 Les Senioren  DJC
vr 28 Algemene Ledenvergadering  DJC
       
    Juli 2019  
do 1    

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2018