uitslagen euregio/league cup na ronde 3

Euregio-Cup

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

 

Zen Hoang (AA)

5

4

4

 

 

 

 

13

 

Flint Lieverse (V)

3

5

 

 

 

 

12½

 

Sebastiaan Dubois (CB)

3

5

2

 

 

 

 

10

 

Casper Hanssen (4P)

4

1

4

 

 

 

 

9

 

Sem Kok (V)

3

2

 

 

 

 

 

Annelie de Koning (BL)

3

2

 

 

 

 

 

Yvar Musiek (SHa)

 

5

3

 

 

 

 

8

 

Florian Dubois (CB)

2

2

4

 

 

 

 

8

 

Victoria Vdovychenko (4P)

2

4

 

 

 

 

 

Simon Wörlen (AA)

5

2

 

 

 

 

 

7

 

Myrthe de Koning (BL)

4

3

0

 

 

 

 

7

 

Luka Evans-Mastboom (BL)

2

3

2

 

 

 

 

7

 

Sönke Korr (AE)

 

5

2

 

 

 

 

7

 

Seppe van Achte (4P)

4

2

 

 

 

 

 

6

 

Loris Berendhuysen (D)

 

4

2

 

 

 

 

6

 

Maxima Nysen (CB)

 

 

 

 

 

6

 

Shubeil Nazari (AE)

5

 

 

 

 

 

 

5

 

Thiebe Dreussaert (CB)

 

 

5

 

 

 

 

5

 

Samuel Weynand (RE)

 

2

3

 

 

 

 

5

 

Avni Sharma (AA)

4

½

0

 

 

 

 

 

Léon André Prümper (AE)

 

3

 

 

 

 

 

Iren Vander Beek (SB)

 

 

 

 

 

 

 

Raphaël Grandia (SHa)

1

3

 

 

 

 

 

4

 

Robin Schmidt (Hz)

 

4

 

 

 

 

 

4

 

Halid Askhabov (RE)

 

4

 

 

 

 

 

4

 

Andy Ismaiel (KS)

½

 

 

 

 

 

4

 

Thibaut Hermans (CB)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Sam Brien (CB)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Justys Vander Beek (SB)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Adam Moussaev (RE)

 

1

 

 

 

 

 

Dorothea Schunk (AE)

 

 

 

 

 

 

 

Roef Peeters (H)

3

 

 

 

 

 

 

3

 

László Grandia (SHa)

½

 

 

 

 

 

3

 

Kirill Zinzen (V)

 

 

 

 

 

3

 

Tijs Brackez (SB)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Tyrone Andermahr (AE)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Jelle Driessen (SB)

 

 

3

 

 

 

 

3

 

Alexander Timmermann (RE)

 

0

 

 

 

 

 

Jonas Hanke (ASV)

 

 

 

 

 

 

 

Frank Kwekkeboom (PP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Dion Urban (Hz)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Nils van Mansum (OZP)

2

 

 

 

 

 

 

2

 

Anouk Flath (AE)

 

2

 

 

 

 

 

2

 

Karel Franssen (CB)

 

 

2

 

 

 

 

2

 

Liam Van Ratingen (SB)

 

 

2

 

 

 

 

2

 

Noortje Kwekkeboom (PP)

 

 

 

 

 

 

 

Stella Schönsee (RE)

 

 

 

 

 

 

 

Moritz Janorschke (Hz)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Jean-André Cajiao Garcia (KS)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Tijn Kwekkeboom (PP)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Wout Peters (H)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Ben Bodem (RE)

 

1

 

 

 

 

 

1

 

Giel Klingeleers

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Michel Thibo (SB)

 

 

1

 

 

 

 

1

 

Rafael Vanhouche (SHo)

½

 

 

 

 

 

 

½

 

Imran Mouradov (RE)

 

0

 

 

 

 

 

0

 

Mika Vanherck (--)

 

 

0

 

 

 

 

0

 

Euregio-Cup clubklassement

sp.1

sp.2

sp.3

sp.4

sp.5

totaal

 

Chess-Bilzen

10

8

6

5

4

33

 

Aufwärts Aachen

13

7

 

 

24½

 

Voerendaal

12½

3

 

 

24

 

Arminia Eilendorf

7

5

3

23

 

Bernard Lievegoedschool Maastricht

7

7

 

 

22½

 

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

9

6

 

 

22½

 

Rochade Eupen

5

4

16½

 

SLiM Bilzen

4

3

3

2

16½

 

SLim-Hasselt

8

4

3

 

 

15

 

Herzogenrath

4

2

1

 

 

7

 

DJC Stein

6

 

 

 

 

6

 

Kings Chess Club Sittard

4

1

 

 

 

5

 

Petrus en Paulusschool Maastricht

2

1

 

 

 

Heerlen

3

1

 

 

 

4

 

Aachener SV

 

 

 

 

 

Op zijn Plaats Maastricht

2

 

 

 

 

2

 

Euregio-League

r. 1

r. 2

r. 3

r. 4

r. 5

r. 6

r. 7

totaal

 

Ties Dumont (V)

4

5

 

 

 

 

13½

 

Luca Boatca (VP)

5

4

3

 

 

 

 

12

 

Bob Vonken (V)

3

3

 

 

 

 

10½

 

Justin van Wijk (V)

2

4

2

 

 

 

 

8

 

Olaf de Koning (V)

2

3

0

 

 

 

 

5

 

Giel Smael (D)

3

 

2

 

 

 

 

5

 

Jan Klinkenberg (Ey)

 

1

4

 

 

 

 

5

 

Yannick Wertz (RE)

 

 

5

 

 

 

 

5

 

Tijs Bruinen (D)

 

 

5

 

 

 

 

5

 

Jos Smael (D)

3

 

 

 

 

 

 

Justin Schönsee (RE)

 

4

 

 

 

 

 

4

 

Norris Tychon (Ey)

 

2

2

 

 

 

 

4

 

Jelmar Klinkenberg (V)

 

 

4

 

 

 

 

4

 

Michael Velz (RE)

 

2

 

 

 

 

 

Espen Günther (Hz)

3

 

 

 

 

 

 

3

 

Bulat Saparbiev (RE)

 

3

 

 

 

 

 

3

 

Deni Tsounaev (RE)

 

 

 

 

 

 

 

Jop Klinkenberg (V)

 

 

 

 

 

 

 

Lucas Eussen (D)

2

0

 

 

 

 

 

2

 

Leon Cremer (RE)

 

 

2

 

 

 

 

2

 

Robert Thoss (Hz)

1

 

 

 

 

 

 

1

 

Kenneth Ubachs (KS)

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Euregio-League clubklassement

sp.1

sp.2

sp.3

sp.4

sp.5

totaal

 

Voerendaal

13½

10½

8

5

4

41

 

Rochade Eupen

5

4

3

18

 

DJC Stein

5

5

2

 

16½

 

De Vier Pionnen Houthalen-Oost

12

 

 

 

 

12

 

Eynatten

5

4

 

 

 

9

 

Herzogenrath

3

1

 

 

 

4

 

Kings Chess Club Sittard

0

 

 

 

 

0

 

Bijzonder prestatie van Tijs Bruinen, die afgelopen zondag 5 uit 5 wist te behalen. Hij deed de eerste twee ronden niet mee en staat nu toch op een gedeelde 5 e plaats.

Dit toernooi is dit seizoen druk bezocht. Jammer dat veel van onze jeugdleden dit toernooi laten schieten.

 

Peter Mikkers



Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2018