Rapidcompetitie

Afgelopen vrijdag was de tweede avond (ronde 4-6) van de rapidcompetitie. De uitslagen van de 1e avond hebt U ook nog van ons tegoed. 

Op de foto ziet U Peter Mikkers tegen Wim Castenmiller, die hun externe wedstrijd (DJC 4 - DJC 5) vooruit speelden. Zoals gebruikelijk tellt deze wedstrijden mee voor de rapuidcompetitie (6e ronde van de avond).

Alle uitslagen (ronde 1-6) op een rijtje, U vindt ze natuurlijk ook op de toernooipagina van deze website

Ronde 1 White   Black Result
1 René Chappin   Peter van Dinteren 0-1
2 Marc Kraus   Willem Wallekers 1-0
3 Leo Caessens   Marcel Graff 1-0
4 Gerard Bischoff   Ynze Mengerink 0-1
5 Fabian Miesen   Jean van Kan 1-0
6 Ger Hollands   Gerrit Veldhoen 1-0
7 Joep Pillaerds   Marc Hermans 1-0
8 Ingrid Disters   Wim Castenmiller 0-1
9 Peter Mikkers   Roger Verschuren ½-½
         
Ronde 2 White   Black Result
1 Peter van Dinteren   Fabian Miesen ½-½
2 Ynze Mengerink   Marc Kraus 1-0
3 Jean van Kan   Leo Caessens 1-0
4 Marcel Graff   René Chappin 1-0
5 Willem Wallekers   Joep Pillaerds 1-0
6 Wim Castenmiller   Gerard Bischoff 0-1
7 Roger Verschuren   Marc Hermans ½-½
8 Gerrit Veldhoen   Peter Mikkers 0-1
         
Ronde 3 White   Black Result
1 Fabian Miesen   Ynze Mengerink 0-1
2 Peter Mikkers   Peter van Dinteren 0-1
3 Gerard Bischoff   Roger Verschuren 1-0
4 Marc Kraus   Jean van Kan 0-1
5 Leo Caessens   Wim Castenmiller 1-0
6 Joep Pillaerds   Marcel Graff 0-1
7 Marc Hermans   Willem Wallekers 0-1
8 René Chappin   Gerrit Veldhoen 1-0
         
Ronde 4 White   Black Result
1 Ynze Mengerink   Peter van Dinteren 1-0
2 Willem Wallekers   Leo Caessens 1-0
3 Marcel Graff   Gerard Bischoff ½-½
4 Marc Kraus   Fabian Miesen 0-1
5 René Chappin   Joep Pillaerds 0-1
6 Ger Roolvink   Bye  
         
Ronde 5 White   Black Result
1 Leo Caessens   Ynze Mengerink 0-1
2 Fabian Miesen   Gerard Bischoff 1-0
3 Peter van Dinteren   Marcel Graff 0-1
4 Willem Wallekers   René Chappin 1-0
5 Joep Pillaerds   Marc Kraus 0-1
         
Ronde 6 White   Black Result
1 Ynze Mengerink   Marcel Graff 0-1
2 Leo Caessens   Fabian Miesen 0-1
3 Peter van Dinteren   Willem Wallekers ½-½
4 Gerard Bischoff   Joep Pillaerds 1-0
5 René Chappin   Marc Kraus 0-1
6 Peter Mikkers   Wim Castenmiller 1-0

De stand na 6 ronden

Pos Name Score Gms W D L Rtg TPR
1 Ynze Mengerink 5 6 5 0 1 2178 2197
2 Fabian Miesen 4.5 6 4 1 1 2141 2100
3 Marcel Graff 4.5 6 4 1 1 1951 2003
4 Willem Wallekers 4.5 6 4 1 1 1728 1830
5 Gerard Bischoff 3.5 6 3 1 2 1861 1832
6 Peter van Dinteren 3 6 2 2 2 1878 1855
7 Marc Kraus 3 6 3 0 3 1879 1832
8 Peter Mikkers 2.5 4 2 1 1 1550 1578
9 Leo Caessens 2 6 2 0 4 1783 1758
10 Jean van Kan 2 3 2 0 1 1877 2061
11 Joep Pillaerds 2 6 2 0 4 1368 1509
12 Ger Hollands 1 1 1 0 0 1120 1680
13 René Chappin 1 6 1 0 5 1591 1403
14 Ger Roolvink 1 1 0 0 0 1555 1555
15 Roger Verschuren 1 3 0 2 1 1305 1363
16 Wim Castenmiller 1 4 1 0 3 1438 1408
17 Marc Hermans 0.5 3 0 1 2 1196 1138
18 Ingrid Disters 0 1 0 0 1 1208 1095
19 Gerrit Veldhoen 0 3 0 0 3 1307 1074


Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2020