Alle uitslagen en standen na de 3e ronde van de TOPcompetitie

Gisteren was het weer volle bak voor de TOPcompetitie. In 8 groepen van 8 personen werd de 3e ronde afgewerkt en was het opnieuw een TOPavond.

Een overzicht van alle uitslagen, indelingen en standen kunt U natuurlijk altijd vinden op onze toernooipagina.

Groep 1 Ronde 3     results
1 Spronkmans, Stefan - Merx, Bob 0-1
2 Graff, Marcel - Mengerink, Ynze 0-1
3 Van Meegen, Ruud - Bye 1-0
4 Miesen, Fabian - Seip, Rien 1-0
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Miesen, Fabian 2170 2.5 2311
2 Van Meegen, Ruud 2025 2.5 2316
3 Mengerink, Ynze 2193 2 2165
4 Merx, Bob 2129 1.5 2138
5 Spronkmans, Stefan 2050 1.5 2107
6 Seip, Rien 1960 1 1920
7 Graff, Marcel 1940 1 1926
8 Bye 2000 0 1270

 

Groep 2 Ronde 3      
1 Kraus, Marc - Willen, Ronny 0-1
2 Maurissen, Wim - Wijhoven, Hans 1-0
3 Bex, Lennert - Van Brug, Rolf 1-0
4 Van Dinteren, Peter - Schilperoort, Jeroen 0-1
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Schilperoort, Jeroen 1940 3 2612
2 Willen, Ronny 1881 2.5 2174
3 Van Dinteren, Peter 1881 1.5 1895
4 Van Brug, Rolf 1893 1.5 1876
5 Kraus, Marc 1877 1.5 1906
6 Bex, Lennert 1865 1 1780
7 Maurissen, Wim 1885 1 1801
8 Wijhoven, Hans 1945 0 1146

 

Groep 3 Ronde 3      
1 Erin, Igor - Bischoff, Gerard 0.5-0.5
2 Snoeks, Marnicq - Kocur, Marc 1-0
3 Caessens, Leo - Graff, Leon 1-0
4 Van Kan, Jean - Snoeks, Pieter Jan 0.5-0.5
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Caessens, Leo 1791 2 1959
2 Graff, Leon 1810 2 1912
3 Van Kan, Jean 1871 1.5 1825
4 Bischoff, Gerard 1862 1.5 1834
5 Snoeks, Marnicq 1783 1.5 1825
6 Kocur, Marc 1844 1.5 1810
7 Erin, Igor 1786 1 1714
8 Snoeks, Pieter Jan 1822 1 1690

 

Groep 4 Ronde 3      
1 Coenjaerts, Rene - Van Stiphout, Marc 1-0
2 Heinen, Dai - Wallekers, Willem 0.5-0.5
3 Du Chatinier, Pim - De Mon, Gino 0.5-0.5
4 Cornet, Luc - Castenmiller, Theo 1-0
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 De Mon, Gino 1730 2.5 1928
2 Wallekers, Willem 1705 2.5 1970
3 Cornet, Luc 1715 2 1796
4 Castenmiller, Theo 1629 1.5 1659
5 Du Chatinier, Pim 1629 1 1566
6 Heinen, Dai 1632 1 1563
7 Coenjaerts, Rene 1705 1 1605
8 Van Stiphout, Marc 1754 0.5 1435

 

Groep 5 Ronde 3      
1 Scheeren, Wiel - Hooglander, Ruud 1-0
2 Hemans, Frans - Roolvink, Ger 1-0
3 Wagemakers, Rick - Chappin, Rene 0.5-0.5
4 Montforts, Ton - Akkerboom, Hans 1-0
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Scheeren, Wiel 1594 2.5 1864
2 Montforts, Ton 1606 2.5 1842
3 Chappin, Rene 1622 2 1706
4 Hemans, Frans 1556 2 1687
5 Wagemakers, Rick 1593 1.5 1581
6 Akkerboom, Hans 1515 0.5 1312
7 Hooglander, Ruud 1600 0.5 1310
8 Roolvink, Ger 1550 0.5 1310

 

Groep 6 Ronde 3      
1 Dethier, Krista - Castenmiller, Wim 0-1
2 Daems, Jan - Goltstein, Maurice 1-0
3 Mikkers, Peter - Lensen, Leo 1-0
4 Dekens, Joop - Du Chatinier, Tom 0-1
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Du Chatinier, Tom 1535 2.5 1759
2 Mikkers, Peter 1547 2.5 1765
3 Goltstein, Maurice 1424 2 1547
4 Daems, Jan 1365 2 1576
5 Castenmiller, Wim 1445 1.5 1475
6 Dethier, Krista 1455 1 1296
7 Dekens, Joop 1545 0.5 1236
8 Lensen, Leo 1395 0 721
Groep 7 Ronde 3      
1 De Mon, Jeroen - Van Bakel, Fred 1-0
2 Stams, Jac - Veldhoen, Gerrit 0-1
3 Disters, Ingrid - Berghs, Pierre 1-0
4 Van Os, Ad - Verschuren, Roger 0-1
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Veldhoen, Gerrit 1330 3 2082
2 Disters, Ingrid 1212 2.5 1526
3 Verschuren, Roger 1303 2.5 1567
4 De Mon, Jeroen 1346 2 1395
5 Berghs, Pierre 1122 1 1173
6 Van Os, Ad 1334 1 1166
7 Van Bakel, Fred 1359 0 602
8 Stams, Jac 1337 0 517

 

Groep 8 Ronde 3      
1 Hermans, Marc - Hollands, Ger 0-1
2 De Mon, Pepijn - Van Eijk, Jeroen 0-1
3 Havenaar, Nico - Lovasz, Jip 1-0
4 Harder, Cindy - Follon, Wies 1-0
Stand
Nr Name Rating Score TPR
1 Van Eijk, Jeroen 1100 3 1683
2 Havenaar, Nico 871 3 1575
3 Hollands, Ger 850 2 1090
4 Lovasz, Jip 871 1.5 955
5 De Mon, Pepijn 1050 1 799
6 Harder, Cindy 850 1 715
7 Hermans, Marc 945 0.5 667
8 Follon, Wies 800 0 189


Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2020